Cēsis, Viestura iela 12A

SIA “CDzP” apsaimniekošanā esošo māju atjaunošanā veiktās aktivitātes apgūstot ERAF līdzfinansējumu

Būvdarbi tika uzsākti 03.08.2012., pabeigti 02.05.2013.

Fasādes siltināšana. Veicot renovāciju fasādes sienas tika siltinātas ar 100 mm un logu ailas ar 30 līdz 50 mm akmensvati Paroc FAS 3. Pirms fasādes siltināšanas tika veikta ķieģeļu izdrupumu nolīdzināšana. Ar putupolistirolu siltinātā gala siena tika papildus siltināta ar 50 mm akmens vati Paroc FAS 3.

Cokola msiltināšana. Tika veikta cokola siltināšana ar 50 mm ekstrudētām putupolistirola plātnēm, atjaunojot apmetumu, kā arī tika renovētas pagraba logu bedres.

Jumta renovācija. Tika veikta siltināšana savietotā jumta daļai virs ceturtā stāva, kā arī tika siltināta jumta daļa virs kāpņu telpas tādējādi nodrošinot LBN 002-01 prasības.

Bēniņu grīdas siltināšana. Renovācijas gaitā tika veikta ēkas bēniņu grīdas pārseguma papildus siltināšana ar siltumizolāciju 200 mm biezumā pa virsu iestrādājot betona kārtu.

Koplietošanas telpu ārdurvju rekonstrukcija. Renovācijas gaitā tika veikta rekonstrukcija esošām kāpņu telpu un pagrabu ārdurvīm iebūvējot stikla paketes.

Pagraba pārseguma siltināšana. Lai mazinātu ēkas siltuma zudumus caur pirmā stāva grīdu, tika siltināti pagraba griesti, uzklājot tiem 100 mm biezas putupolistirola loksnes ar armējuma kārtu.

Centrālapkures un karstā ūdens apgādes sistēmas rekonstrukcija pagrabā un bēniņos. Tika veikta apkures un karstā ūdens sistēmu  maģistrālo cauruļvadu rekonstrukcija, noslēgventīļu nomaiņa, balansējošo vārstu uzstādīšana stāvvadiem un tika uzklāta jauna cauruļu siltumizolācija. Iebūvējot centrālapkures stāvvados balansējošos ventīļus tika nodrošināta vienmērīga siltumapgāde dzīvokļos.

Īstenojot augstākminētos pasākumus, saskaņā ar energoaudita pārskatā norādīto plānotais siltuma patēriņa ietaupījums no esošā siltuma patēriņa plānots 31 %.