SIA “CDzP” aicina darbā santehniķi

Darba pienākumi:

  • Veikt apsaimniekošanā esošo objektu un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju visa veida ūdens apgādes un, pēc nepieciešamības kanalizācijas sistēmu un to elementu, kas ietver pilna cikla nodrošināšanu (vietas sagatavošana, nepieciešamo darbu veikšana, darba vietas sakārtošana) remonta un avārijas novēršanas darbus , nepieciešamības gadījumā izbūvi un pārbūvi;
  • Mērierīču verifikācijas termiņu uzraudzība un nepieciešamības gadījumā, to nomaiņa;
  • Bojājumu novēršana ūdens, apkures un kanalizācijas iekārtās un sistēmās, sanitārtehnisko iekārtu uzstādīšana un pievienošana un līdzīgi darbi saskaņā ar darbu vadītāja norīkojumiem.

Prasības:

  • Vēlama atbilstoša tehniskā izglītība;
  • Vēlama profesionālā darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • Vēlama praktiska pieredze līdzīgā darbā;
  • Prasme rīkoties ar nepieciešamajiem instrumentiem un iekārtām, orientēties tehniskajā informācijā;
  • Spēja vadīt un organizēt savu darba laiku, strādāt darba grupā un patstāvīgi, komunicēt ar kolēģiem un klientiem veidojot korektas, lietišķas attiecības.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi;
  • Atsaucīgu un profesionālu kolektīvu;
  • Mēnešalgu: bruto sākot no 1000 EUR līdz 1500 EUR
    CV sūtīt uz e-pastu: info@cdzp.lv vai iesniegt personīgi Tirgoņu iela 1, Cēsis. Sīkāka informācija 26440626

CV sūtīt uz e-pastu: info@cdzp.lv vai iesniegt personīgi Tirgoņu iela 1, Cēsis. Sīkāka informācija 26440626

Scroll to Top